Powitanie


Witajcie na moim blogu !!!
Uczyłam się szycia od dzieciństwa - obserwując mamę przy maszynie i babcię dziergającą ręcznie. Najwyraźniej dryg do szycia odziedziczyłam, bo po wielu, wielu latach kiedy postanowiłam spróbować sama - dość dobrze mi to wychodzi i co najważniejsze bardzo cieszy.
Śmigła igła pokazuje jak rozwijam swoje umiejętności i co udaje mi się stworzyć. Zapraszam do zostawiania komentarzy, albo do kontaktu mailowego: chaleckaanna@gmail.com

czwartek, 7 listopada 2013

Marianna


Jest Marian, jest i Marianna!!!
Szycie wciąga mnie dość mocno. Każda kolejna samodzielnie wykonana rzecz cieszy mnie ogromnie i napawa dumą. Za każdym kolejnym razem lepiej mi idzie i szybciej. Gotowy produkt jest staranniej wykonany, z ciekawszymi dodatkami. Córa zachwycona, synowie chwalą nawet mąż nie skąpi komplementów ;-). Trzymam za siebie kciuki.A tu szczęśliwy Marian ze swoją dziewczyną. 


I jeszcze pokazuję jak królica wygląda z tyłu. Nie spotkałam takich zdjęć u nikogo a przyznam, ciekawa jestem jak to wygląda u wprawnych krawcowych. U mnie jeszcze daleko do doskonałości, sama to widzę i stopniowo będę się poprawiać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii i komentarzy ;-)