Powitanie


Witajcie na moim blogu !!!
Uczyłam się szycia od dzieciństwa - obserwując mamę przy maszynie i babcię dziergającą ręcznie. Najwyraźniej dryg do szycia odziedziczyłam, bo po wielu, wielu latach kiedy postanowiłam spróbować sama - dość dobrze mi to wychodzi i co najważniejsze bardzo cieszy.
Śmigła igła pokazuje jak rozwijam swoje umiejętności i co udaje mi się stworzyć. Zapraszam do zostawiania komentarzy, albo do kontaktu mailowego: chaleckaanna@gmail.com

wtorek, 29 października 2013

Czasami

Zdarza się, że przychodzi taka chwila kiedy koniecznie muszę, bez względu na wszystko wziąć do ręki "narzędzie" i zrobić z niego użytek. I tworzyć. I nie ważne czy dzieci grzecznie się bawią, czy mają odrobione lekcje czy ich obowiązki są wypełnione. Słyszę je - to znak, że żyją ;-). Nie sprawdzam, nie poganiam, nie kontroluję... Wyłączam się i coś robię. Coś co mnie cieszy i napawa dumą. Wielu rzeczy dopiero się uczę - zachęcona wszystkimi wspaniałymi pracami na jakie można natrafić w necie, na blogach. To moja motywacja i stąd bierze się zapał. Najpierw podziwiam, potem też tak chcę !!! I działam. I chcę pokazywać to co mi wychodzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii i komentarzy ;-)