Powitanie


Witajcie na moim blogu !!!
Uczyłam się szycia od dzieciństwa - obserwując mamę przy maszynie i babcię dziergającą ręcznie. Najwyraźniej dryg do szycia odziedziczyłam, bo po wielu, wielu latach kiedy postanowiłam spróbować sama - dość dobrze mi to wychodzi i co najważniejsze bardzo cieszy.
Śmigła igła pokazuje jak rozwijam swoje umiejętności i co udaje mi się stworzyć. Zapraszam do zostawiania komentarzy, albo do kontaktu mailowego: chaleckaanna@gmail.com

niedziela, 20 marca 2016

Dekoracje świąteczne


U Śmigłej Igły w tym roku wesoło i kolorowo. Na tle pastelowych ścian i białych mebli pięknie wyglądają papuzie barwy. Wiosenny bukiet z pisankami, jedne obłożone materiałem, drugie oklejone masą plastyczną. 
 Na ścianie girlanda królików ;-)
A ten, udający czekoladowego, czeka na zapakowanie do koszyczka ;-)

3 komentarze:

 1. Ania, te jajka to w ogóle mistrzostwo - chyba mnóstwo pracy i dłubaninki, żeby były takie ładne. A króle - świetny pomysł! Fajowe są :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jajkami szybko idzie, byłabyś zaskoczona ;-). Będę jeszcze przed świętami je produkować to może pokażę krok po kroku.

   Usuń
  2. Z jajkami szybko idzie, byłabyś zaskoczona ;-). Będę jeszcze przed świętami je produkować to może pokażę krok po kroku.

   Usuń

Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii i komentarzy ;-)