Powitanie


Witajcie na moim blogu !!!
Uczyłam się szycia od dzieciństwa - obserwując mamę przy maszynie i babcię dziergającą ręcznie. Najwyraźniej dryg do szycia odziedziczyłam, bo po wielu, wielu latach kiedy postanowiłam spróbować sama - dość dobrze mi to wychodzi i co najważniejsze bardzo cieszy.
Śmigła igła pokazuje jak rozwijam swoje umiejętności i co udaje mi się stworzyć. Zapraszam do zostawiania komentarzy, albo do kontaktu mailowego: chaleckaanna@gmail.com

sobota, 7 marca 2015

Porządki w króliczym domku


Oto gospodyni ;-) Właśnie obmyśla plan wiosennego sprzątanka. Nic wielkiego, bo pogoda wciąż do akcji nie nastraja... ale można zacząć od małego prania. A co do mycia okien, trzepania dywanów - to przecież nie zając ...

No to do dzieła ;-)A tu malutkie zbliżenie na bohaterów drugiego planu. Kto poznaje szafę z gry "Potwory do szafy"? Bardzo się wpasowała w wystrój sypialni. W ogóle organizacja planu zdjęciowego i samo wymyślenie scenografii to też dość duże wyzwanie. Ale jak już wpadnę na pomysł to zaczyna się super zabawa ;-)Widzicie oryginalną lampę? To kieliszek do likieru z zakrętką od termosu obłożoną tkaniną.A tak domek wygląda z pewnej perspektywy. Uwaga - zdradzam resztę szczegółów tej sesji!!!


Bałaganik w pokoju córeczki i kadry "od kuchni"


I moja średnia pociecha jako najlepszy asystent reżysera - w akcji !!!

3 komentarze:

 1. Zapraszam na Białołękę - każda para rak się przyda do wiosennych porządków! A te łapki bardzo pracowite, jak widać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wpisuję na listę społeczną ;-)

   Usuń
 2. Pracowite rączki maja pomóc małej Dominice:) dziewczynka ma dwóch braci wiec pomoc w sprzątaniu potrzebna .... Królik piękny i pełen wiosennej energii.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii i komentarzy ;-)